درباره ما

امير سامان رنجبر فعالیت خود را از سال ١٣٨٥ درزمینه تبلیغات با نام اختصاری نگاران آغاز نمود. وی با هدف تغییر نگرش در نحوه تبلیغات، با گردهم آوردن جوانان خلاق و مبتكر، اقدام به كارهای هنری و فرهنگی از جمله برگزاری جشن شب یلدا، جشن چهارشنبه سوری و همچنین همكاری با مجموعه طراحی پارچه و لباس بحرینی نمود. در سال ١٣٨٧ وی با شکل دادن چهارچوب اصلی کار و اضافه کردن نیروی اجرایی و ثبت شرکت پرشه به عنوان یک مجموعه کاملاً ایرانی ، گام را محکمتر از پیش به سمت هدف نهایی که همان احیای فرهنگ و هنر ایرانی می باشد برداشت.

در سال ١٣٩١ با ثبت برند پرشه در زمینه پوشاک ، به منظور جلوگیری از کپی نمودن نام پرشه توسط سوء استفاده کنندگان ، پا را فراتر نهاد و اقدام به صادر نمودن محصولات کاملاً ایرانی به کشورهای اروپائی نمود .

پرشه با دستمایه قرار دادن خلاقیت و تکیه داشتن بر روی عناصر ایرانی و با تلفیقی از چاپ و نقاشی بر روی پارچه ، توانست پوشش هاى زیبا و ایرانی اى مانند شال ، سارافون ، لباس هاى زنانه ، مردانه و... که همگی منقش به طرح ها و خطوط اصیل ایرانی می باشد را خلق کند .

کیفیت بالای محصولات و ضمانت ماندگاری طرح ها بر روی پوشاک تولیدی و قیمت های مناسب ، عامل ماندگاری پرشه در برابر کپی کنندگان محصولات می باشد .

اميد است در آینده اى نه چندان دور ، این فرهنگ پوششی اصیل و ایرانی ، زینت بخش تمامی ایرانیان باشد.

*پرشه در زبان فارسی به معنای دختر ایرانی و جرقه می باشد.*

مدیرعامل : امیرسامان رنجبر

عكاس : بیتا فرجی

مدیریت تیم دوخت و اجرا : معصومه حمیدزاده

گرافیست : پژمان ابراهیمی

خطاط : آرش حقدوست